Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Dane teleadresowe

logo OPS

Biuletyn Informacji Publicznej 
Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzychodzie

 

 


Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie
ul. Juliusza Słowackiego 11
64-400 Międzychód
NIP: 5950008071
Regon 00 313 09 67
Adres ePUAP:

/OPS_Miedzychod/SkrytkaESP

Dni i godziny otwarcia placówki

poniedziałek - godz. 8:00 - 16:00

wtorek - piątek: godz. 7.00 - 15.00

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzychodzie 

Aneta Gierszewska

tel.(95) 222 23-57

tel. kom. 697 444 003

mail: gierszewska@opsmiedzychod.pl

Kancelaria Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzychodzie

Edyta Czarnecka

- starszy administrator w Kancelarii Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzychodzie

tel. (95) 222 23-50

tel. kom. 722 025 008

mail: ops@opsmiedzychod.pl 

Księgowość, Kadry i Płace 
 

Beata Mroska

- główna księgowa

tel. (95) 222 23-52

tel. kom. 722 025 184

mail: mroska@opsmiedzychod.pl 

Joanna Ramotowska

- specjalista ds. księgowości

tel. (95) 222 23-67

tel. kom. 722 025 184

mail: ramotowska@opsmiedzychod.pl 

Jolanta Kicińska

- starszy specjalista ds. księgowości

tel. (95) 222 23-60

tel. kom. 722 025 184

mail: kicinska@opsmiedzychod.pl

Grupa Sylwia

- starszy specjalista ds. księgowości

tel. (95) 222 23-60

tel. kom. 722 025 184

mail: grupa@opsmiedzychod.pl

Gil Anna

- starszy specjalista ds. kadr i płac

tel. (95) 222 23-58

tel. kom. 697 444 008

mail: gil@opsmiedzychod.pl

Świadczenia Rodzinne i Świadczenie Wychowawcze
+ obsługa: zaświadczenia do Programu "Czyste Powietrze"

sr@opmmiedzychod.pl

Blanka Chlebowska

- starszy administrator ds. świadczeń rodzinnych i świadczenia wychowawczego

tel. (95) 222 23-59

tel. kom. 695 277 967

mail: latka@opsmiedzychod.pl

Anna Jenek

- starszy administrator ds. świadczeń rodzinnych i świadczenia wychowawczego

tel. (95) 222 23-59

tel. kom. 695 277 967

mail: a.jenek@opsmiedzychod.pl

Beata Wittchen

- starszy administrator ds. świadczeń rodzinnych i świadczenia wychowawczego

tel. (95) 222 23-59

tel. kom. 695 277 967

mail: kumanska@opsmiedzychod.pl 

Radosław Lubik

- starszy administrator ds. funduszu alimentacyjnego

+ obsługa: Karta Dużej Rodziny i Wielkopolska Karta Rodziny

tel. (95) 222 23-51

tel. kom. 697 444 711

mail: lubik@opsmiedzychod.pl 

Świadczenia pomocy społecznej
 

Magdalena Gorgiel - Jenek

- kierownik ds. świadczeń pomocy społecznej

tel. (95) 222 23-55

tel. kom. 697 444 910

mail: gorgiel@opsmiedzychod.pl

Kamila Pawlicka

- starszy pracownik socjalny

tel. (95) 222 23-56

tel. kom. 697 444 001

mail: pawlicka@opsmiedzychod.pl 

Szpotkowska Aneta

- pomoc administracyjna

tel. (95) 222 23-56

tel. kom. 697 444 001

mail: szpotkowska@opsmiedzychod.pl

Królak Katarzyna

- specjalista pracy socjalnej

+ obsługa: dostępność architektoniczna oraz informacyjno - publiczna

tel. (95) 222 23-61

tel. kom. 697 484 044

mail: krolak@opsmiedzychod.pl

Kaczmarek Edyta

- specjalista ds. dodatków mieszkaniowych, energetycznych;

zamówień publicznych

oraz spraw organizacyjnych 

tel. (95) 222 23-63

tel. kom. 697 444 082

mail: kaczmarek@opsmiedzychod.pl   

Dodatek osłonowy
 

Lidia Sznajder

- starszy administrator ds. świadczeń

mail: sznajder@opsmiedzychod.pl 

tel. kom. 605 249 500

Pracownicy socjalni
 

Iwona Jenek

- starszy specjalista pracy socjalnej

tel. (95) 222 23-64

tel. kom. 697 444 158

mail: jenek@opsmiedzychod.pl

Justyna Korcz

- starszy specjalista pracy socjalnej

tel. (95) 222 23-64

tel. kom. 697 444 303

mail: korcz@opsmiedzychod.pl

Marzena Szulczyk

- starszy specjalista pracy socjalnej

tel. (95) 222 23-65

tel. kom. 697 444 541

mail: szulczyk@opsmiedzychod.pl

Agata Szymańska

- starszy pracownik socjalny

tel. (95) 222 23-65

tel. kom. 697 444 033

mail: szymanska@opsmiedzychod.pl

Justyna Kasperczak

- specjalista pracy socjalnej

tel. (95) 222 23-54

tel. kom. 697 444 049

mail: kasperczak@opsmiedzychod.pl

Małgorzata Orzeł

- specjalista pracy socjalnej

tel. (95) 222 23-54

tel. kom. 697 444 613

mail: orzel@opsmiedzychod.pl 

Jolanta Cieślik

- starszy pracownik socjalny

tel. (95) 222 23-66

tel. kom. 697 444 602

mail: cieslik@opsmiedzychod.pl

Sławomir Gawełek

- specjalista pracy socjalnej

tel. (95) 222 23-66

tel. kom. 609 002 052

mail: gawelek@opsmiedzychod.pl 

Asystenci rodziny
 

Kamila Kicka

- asystent rodziny

tel. (95) 222 23-53

tel. kom. 603 471 710

mail: kicka@opsmiedzychod.pl 

Patrycja Łagódka

- starszy asystent rodziny

tel. (95) 222 23-53

tel. kom. 697 444 492

mail: lagodka@opsmiedzychod.pl 

Usługi opiekuńcze
 

Anita Skrzypczak

- opiekunka

tel. kom. 607 216 500

Beata Rozpędowska

- opiekunka

tel. kom. 609 761 500

Dorota Baranowska

- opiekunka

tel. kom. 609 792 500

Kinga Bardziszewska

- opiekun medyczny

tel. kom. 697 444 005

Niezbecka Małgorzata

- opiekun medyczny

tel. kom. ----

Paulina Zajdlic

- starsza opiekunka środowiskowa

tel. kom. ---- 
Klub Seniora: "Złoty Wiek", "Millenium", "Wrzos"
 

Mariola Tyburska

- kierownik Klubu Seniora "Złoty Wiek"

tel. kom. 697 444 069

mail: tyburska@opsmiedzychod.pl

Klub Integracji Społecznej  + obsługa: Bank Żywności

 

Sylwia Figielska

- aspirant pracy socjalnej

 

tel. kom. 722 025 782

tel. kom. 722 025 773

mail: kis@opsmiedzychod.pl 

Zmudziński Marcin

- robotnik gospodarczy (magazynowy)

tel. kom. 697 444 838

Włodzimierz Górny

- pracownik gospodarczy

tel. kom. 722 025 902
Informatyzacja
 

Maciej Chlebowski

- koordynator ds. komputeryzacji

+ obsługa: Administrator Systemów Informatycznych, dostępność cyfrowa

tel. (95) 222 23-62

tel. kom. 697 444 684

mail: chlebowski@opsmiedzychod.pl

Zespół Interdyscyplinarny w Międzychodzie
 

Małgorzata Orzeł

- przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego

tel. (95) 222 23-54

tel. kom. 697 444 613

mail: orzel@opsmiedzychod.pl 

Ochrona Danych Osobowych  

Krzysztof Pukaczewski

- Inspektor Ochrony Danych

mail: pukaczewski@hotmail.com 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Aneta Gierszewska 31-01-2018 12:25:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Aneta Gierszewska 31-01-2018
Ostatnia aktualizacja: Katarzyna Królak 28-07-2022 09:01:58