Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzychodzie

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

OFERTA PRACY: OPIEKUN ŚWIADCZĄCY USŁUGĘ OPIEKI WYTCHNIENIOWEJ_2023

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W MIĘDZYCHODZIE POSZUKUJE:

-OPIEKUNÓW SPRAWUJĄCYCH OPIEKĘ WYTCHNIENIOWĄ-

w ramach programu „Opieka Wytchnieniowa”– edycja 2023, moduł II: opieka dzienna

  1. WYMAGANIA

Usługi opiekuna mogą świadczyć:

Inne wymagania: dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, komunikatywność, dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność.

  1. ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Do zadań opiekuna sprawującego opiekę wytchnieniową należeć będzie:

  • odciążenie członków rodzin lub opiekunów osób niepełnosprawnych poprzez wsparcie ich w codziennych obowiązkach lub zapewnienie czasowego zastępstwa,
  • usługa opieki wytchnieniowej może służyć również okresowemu zabezpieczeniu potrzeb osoby niepełnosprawnej w sytuacji, gdy opiekunowie z różnych powodów nie będą mogli wykonywać swoich obowiązków.

Ponadto Program zakłada, by opiekun osoby niepełnosprawnej miał prawo decydowania o rodzaju pomocy, z której chce skorzystać oraz sposobie jej udzielenia oraz w takim czasie i w takim zakresie, w jakim jest to niezbędne.

  1. INFORMACJA O WARUNKACH ZATRUDNIENIA:
  • umowa cywilnoprawna lub umowa o świadczenie usług,
  • stawka jednej godziny zegarowej:
  • 33,30 zł brutto dla umowy cywilnoprawnej,
  • 40 zł brutto dla umowy o świadczenie usług,
  • okres zatrudnienia zależny jest od przyjętych wniosków o udzielenie pomocy w ramach Programu, jednakże nie dłuższy niż do 20.12.2022 r.

OFERTY PROSZĘ SKŁADAĆ W TERMINIE DO DNIA 26.04.2023 R.

WG WZORU STANOWIĄCEGO ZAŁĄCZNIK DO NINIEJSZEJ OFERTY

W KANCELARII OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W MIĘDZYCHODZIE

LUB LISTOWNIE NA ADRES SIEDZIBY GŁÓWNEJ OŚRODKA

Z DOPISKIEM NA KOPERCIE „OPIEKA WYTCHNIENIOWA 2023”.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z:

Iwona Jenek tel.  697 444 158, e-mail: jenek@opsmiedzychod.pl

Agata Szymańska tel. 697 444 033, e-mail: szymanska@opsmiedzychod.pl

Więcej informacji o Programie w załącznikach do niniejszego ogłoszenia

plakata rządowy: informacja o celu i wysokości dofinansowania

Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
plakat-fundusz-celowy-420x297-ow (PDF, 828.21Kb) 2023-09-22 09:49:23 0
oferta-pracy-usluga-opieki-wytchnieniowej-2023 (PDF, 269.07Kb) 2023-09-22 09:49:23 0
program-opieka-wytchnieniowa-2023 (PDF, 446.77Kb) 2023-09-22 09:49:23 0
regulamin-opieka-wytchnieniowa-2023 (PDF, 768.48Kb) 2023-09-22 09:49:23 0
zgloszenie-oferty-ow-2023 (PDF, 297.08Kb) 2023-09-22 09:49:23 0

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Aneta Gierszewska

Data wytworzenia:
17 kwi 2023

Osoba dodająca informacje

Katarzyna Królak

Data publikacji:
22 wrz 2023, godz. 09:49

Osoba aktualizująca informacje